Tembeller Bilgi Paylasim cocuk oyunlari
Berlin’de Dizel Yasağı

Berlin idare mahkemesi karar verdi: Başkentte sürüş yasakları geliyor. Baş yargıç Hans-Ulrich Marticke, sürmekte olan yasaklardan etkilenen toplam on bir bölüm ve sekiz ana yol aradı.

Berlin eyaleti, 2019 Mart tarihine kadar siparişi çözme vakti geldi. Dizel araçlar için fiyatlar daha da düşüyor.

Federal İdare Mahkemesi, şubat ayında dizel sürüş yasaklarının genellikle hava saflığını korumasına izin verdiğini kararlaştırdı. Stuttgart’tan sonra, Hamburg ve yakın zamanda Frankfurt, şimdiden sürüş yasaklarını uygulamaya koydu, şimdi de başkent Berlin’i takip ediyor. Yasaklar, Euro 1 ile Euro 5 arasındaki egzoz emisyon sınıflarında motorlu araçlara uygulanır. Etkilenen Berlin’de 200.000’den fazla dizel sürücüden etkilenir.

Euronorm’un 6a’dan 6e’ye kadar olan araçlarının ne ölçüde etkilenebileceği, idare mahkemesinin kendisini işlemek istemediğini belirtmiştir. Aynı şekilde, mahkeme esnaf veya konut sakinleri için olası istisnalar hakkında yorum yapmadı.

Sürüş yasağı hangi yolları etkiliyor?

Berlin sürüş kısıtlamalarından muhtemelen aşağıdaki yollar etkilenir:

  • Alt Moabit
  • Brückenstraße
  • Friedrichstraße
  • Kapweg
  • Leipziger Straße
  • Leonorenstraße
  • Reinhardtstraße
  • Stromstraße

Ancak, bu bir ön değerlendirme idi. Bypass yolları, gerekli sınır değerlere uyulmadığında da takip edilebilir. Tüm Berlin için bir sürüş yasağı sonuç olabilir.

Araç kredilerinin tüketiciler için bir çıkış yolu olarak iptal edilmesi

Arabanı mı finanse ettin? Sonra Dizel Joker sizin için bir çözüm olabilir. Özellikle egzoz gazı skandalı için geri kalan dizel sürücüler için Eğer finansman sözleşmeniz etkili bir şekilde iptal edilecek ise, satın alma ve finansman sözleşmesi tersine çevrilmelidir. Değersiz dizeliniz için bir alıcı bulmak zorunda değilsiniz, ama sadece aracı bankaya iade edin. Artık krediyi ödemek zorunda değilsiniz. Aksine, banka, önceki kredi veya kiralama taksitlerinin büyük bir kısmını ve tüm peşinat ödemelerini geri ödemek zorundadır. Yaklaşan sürüş yasaklarından etkilenen otomobil kredisi iptali ilginç bir çıkış yolu temsil ediyor.

KONU BİLGİLERİ
Bu Yazı 15 Ekim 2018, 07:49 tarihinde Genel, Motorlu Taşıtlar kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Sizi İginizi Çekebilecek Konular